1procent

Niestety, Twoja przeglądarka ma problem z odtworzeniem pliku multimedialnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przekazać 1 % swojego podatku dla TPG wejdz na stronę <a href="http://1procent.tpg.org.pl" title="Twój 1 % pozwoli nam wyjść ze świata ciszy i ciemności">Przekaż swój 1 % aby pomóc wyjść nam ze świata ciszy i ciemności.</a>

sobota, 25 stycznia 2014

Spotkanie TPG - 19 styczniaDrodzy klubowicze i przyjaciele dzielimy się z Wami relacją jednego z naszych klubowiczów Jana Kroschel ze spotkania klubowego:

Dnia 19 stycznia odbyło się w Bydgoszczy spotkanie Jednostki Kujawsko – Pomorskiej Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym.
Miejsce do spotkania udostępnił nam właściciel Restauracji  „ Cztery Pory Roku” w Bydgoszczy przy ulicy Pięknej 13.


Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10:00 poczęstunkiem kawą, herbatą oraz słodyczami i przez pierwszą godzinę trwała wolna dyskusja na tematy różne powiązane z integracją członków, na spotkaniu uczestniczyło kilka nowych osób z Torunia oraz z Bydgoszczy. W miłej i przyjaznej atmosferze dotrwaliśmy do godziny  11:30, kiedy to przybyła zaproszona przeze mnie Pani Dorota Gołębiowska – właścicielka i instruktorka Szkoły Tańca „Gest” w Bydgoszczy .
Pani Dorota jest znaną w Polsce sędzią tańca sportowego, jest organizatorem turniejów oraz mistrzostw Polski w tańcu sportowym. Jest również prezesem Polskiego Towarzystwa Tanecznego na okręg województwa Kujawsko – Pomorskiego.
Po przywitaniu i przedstawieniu pani Doroty, poprowadziła Ona zajęcia taneczne – krótkie szkolenie. Zaczynając od najbardziej znanego tańca w stylu latyno amerykańskim, który nazywa się cha – cha .

Zainteresowanie tańcem przekroczyło nasze oczekiwania, sala natychmiast zrobiła się pełna i ćwiczyliśmy ponad 1 godzinę. Pani Dorota obiecała Nam, że jak tylko będzie zainteresowanie tańcem takie jak w dniu tego spotkania to być może pojawi się raz jeszcze. Po wyczerpującej lekcji usiedliśmy przy kawie, herbacie i ciasteczkach i w miłej atmosferze każdy mógł podzielić się refleksjami.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz