1procent

Niestety, Twoja przeglądarka ma problem z odtworzeniem pliku multimedialnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przekazać 1 % swojego podatku dla TPG wejdz na stronę <a href="http://1procent.tpg.org.pl" title="Twój 1 % pozwoli nam wyjść ze świata ciszy i ciemności">Przekaż swój 1 % aby pomóc wyjść nam ze świata ciszy i ciemności.</a>

czwartek, 24 kwietnia 2014

Spotkanie TPG - 5 kwietnia - relacja

Dnia 5 kwietnia br. w Toruniu odbyło się kolejne spotkanie kujawsko-pomorskiego oddziału Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym. 
Nie mogło zabraknąć oczywiście wyjątkowo rodzinnej atmosfery.  Na stołach jak zwykle czekał poczęstunek, kawa i herbata oraz wiele słodkich dodatków przypominających o zbliżających się świętach Wielkanocy.  
Licznie zgromadzona grupa, wraz z instruktorką Karoliną przypomniała, bądź uczyła się pierwszy raz alfabetu dla głuchoniewidomych-Lorm. Oprócz części edukacyjnej, która przyniosła wiele uśmiechu była także taka, w której można było porozmawiać o własnych problemach, bądź problemach, które dotyczą wszystkich podopiecznych.  
Spotkanie zakończyło się wspólnym obiadem, a podopieczni i wolontariusze wrócili do domów w wesołych przedświątecznych nastrojach.
Wolontariuszka Ola Matczak.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz