1procent

Niestety, Twoja przeglądarka ma problem z odtworzeniem pliku multimedialnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przekazać 1 % swojego podatku dla TPG wejdz na stronę <a href="http://1procent.tpg.org.pl" title="Twój 1 % pozwoli nam wyjść ze świata ciszy i ciemności">Przekaż swój 1 % aby pomóc wyjść nam ze świata ciszy i ciemności.</a>

poniedziałek, 23 czerwca 2014

Spotkanie TPG - 14 czerwca 2014 - relacja

Witam :) jestem nowym wolontariuszem TPG. 

14 czerwca spotkaliśmy się w malutkim, ale za to pięknym miasteczku Gniewkowo. Głównym celem podróży było zwiedzanie miasteczka oraz poznania jego ciekawej i długiej historii. O długoletniej historii Gniewkowa sięgającej czasów średniowiecza opowiedział nam przewodnik. Na szczęście dopisała nam pogoda i mieliśmy okazję pozwiedzać tutejsze ulice i zakamarki. Mieliśmy okazję zwiedzić piękny kościół z licznymi freskami, który powstał w XIII wieku. Ostatnim etapem naszego spotkania był obiad w ładnej i estetycznej restauracji gdzie nas bardzo miło przyjęto. Dziękujemy wolontariuszce Krystynie za zorganizowanie tej wycieczki, która na długo pozostanie w naszej pamięci :)
Ta wycieczka do Gniewkowa było moim 2 spotkaniem klubowym i bardzo mi się podobało. Zostałem bardzo miło przyjęty do grona wolontariuszy :). Już nie mogę się doczekać następnego spotkania :)

Sławek
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz