1procent

Niestety, Twoja przeglądarka ma problem z odtworzeniem pliku multimedialnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przekazać 1 % swojego podatku dla TPG wejdz na stronę <a href="http://1procent.tpg.org.pl" title="Twój 1 % pozwoli nam wyjść ze świata ciszy i ciemności">Przekaż swój 1 % aby pomóc wyjść nam ze świata ciszy i ciemności.</a>

piątek, 3 lipca 2015

Wolontariat w akcji- nagroda dla wolontariuszy


 W dniu 24 czerwca, wolontariusze kujawsko-pomorskiej jednostki zostali laureatami konkursu "Wolontariat w akcji" organizowanego przez Stowarzyszenie "Młode Dęby" oraz Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK.
 Konkurs był skierowany do organizacji pozarządowych, które wspierają rozwój swoich wolontariuszy. Celem konkursu była promocja „dobrych praktyk” profesjonalnego wolontariatu, którego jakość wyznacza treść artykułów od 43 do 46 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w organizacjach pozarządowych wymienionych w §3 niniejszego regulaminu. 
Opinią decydującą o wygranej była opinia samych wolontariuszy na temat współpracy z organizacją. Z ogromną radością odebraliśmy dziś nagrodę, która wręczona została podczas XVI Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Inowrocławiu. 
Podziękowania należą się wszystkim wolontariuszom, którzy każdego dnia udowadniają, że ich praca i obecność, jest wartością ponad wszystko! 

To bardzo duże wyróżnienie, niech spowoduje rozwój wolontariatu w jednostce i większe nim zainteresowanie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz