1procent

Niestety, Twoja przeglądarka ma problem z odtworzeniem pliku multimedialnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przekazać 1 % swojego podatku dla TPG wejdz na stronę <a href="http://1procent.tpg.org.pl" title="Twój 1 % pozwoli nam wyjść ze świata ciszy i ciemności">Przekaż swój 1 % aby pomóc wyjść nam ze świata ciszy i ciemności.</a>

piątek, 9 października 2015

Wrześniowe spotkanie i pożegnanie Karoliny

   Dnia 26.09 odbyło się kolejne spotkanie grupowe, na którym poruszyliśmy ważne kwestie organizacyjne dotyczące funkcjonowania jednostki. Było to spotkanie pełne emocji i zaangażowania. Niezwykle ważnym wydarzeniem dla nas było pożegnanie dotychczasowego koordynatora wolontariatu - Karoliny Kowalik, która od października rozwija się w jednej z warszawskich uczelni i działa w Jednostce Mazowieckiej.
 Naturalnie nie obyło się bez łezki wzruszenia!  Wolontariuszka Monika własnoręcznie upiekła pyszny tort, który umilił wszystkim spotkanie rozpieszczając nasze podniebienia.

  W imieniu beneficjentów, wolontariuszy i wszystkich osób współpracujących z naszą jednostką - serdecznie dziękujemy Karolinie za serce, które każdego dnia wkładała w prawidłowe funkcjonowanie TPG, za uśmiech i ciepłe słowo okazywane przy każdej możliwej sytuacji, a także za cierpliwość i czas.

                                                                          DZIĘKUJEMY !

Jednocześnie gratulujemy objęcia funkcji koordynatora Gosi Kulin. Czujemy, że jesteśmy w dobrych rękach :) . Powodzenia!"To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia"


Dlatego cieszmy się, że mamy siebie i spędzajmy czas w rodzinnej, przyjaznej atmosferze.
Monika - twórczyni tortu i Karolina.

Piotr i KarolinaZenon i Karolina
:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz