1procent

Niestety, Twoja przeglądarka ma problem z odtworzeniem pliku multimedialnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przekazać 1 % swojego podatku dla TPG wejdz na stronę <a href="http://1procent.tpg.org.pl" title="Twój 1 % pozwoli nam wyjść ze świata ciszy i ciemności">Przekaż swój 1 % aby pomóc wyjść nam ze świata ciszy i ciemności.</a>

czwartek, 13 lipca 2017

Warsztaty arteterapeutyczne w Łucznicy 1-13 września

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy na Warsztaty arteterapeutyczne, które,tradycyjnie, odbędą się w urokliwej Łucznicy koło Pilawy – w dniach 1 – 13 września 2017 roku. 

Zdjęcie  przedstawia zeszłoroczną wystawę prac po warsztatach arteterapeutycznych w Łucznicy. Po prawej stronie Mariolka z przewodnikiem Alkiem.

W tym roku uczestnicy, którzy będą gościć po raz pierwszy z pewnością odkryją swoje artystyczne dusze, a Ci którzy ze sztuką są już za pan brat znajdą nie jedną okazję, by rozwinąć swoje twórcze talenty !
W programie warsztatów zaplanowano m.in. zajęcia w pracowniach:
  • ceramiki,
  • wikliny,
  • decoupage’u (sztuka zdobienia przedmiotów),
  • papieru czerpanego
  • filcu
  • makramy (sztuka wiązania sznurków).
Okoliczności przyrody w Łucznicy sprzyjają także spacerom, zbieraniu grzybów i owoców lasu, jak i innym aktywnościom, np. opalaniu, jeździe na rowerze czy chodzeniu z kijkami do nordic walking.
Z kolei „magia” dworku sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu. Wieczorami planowane są m.in. ogniska, zajęcia integracyjne, dyskoteki/dancingi i wieczorki filmowe.
Zakwaterowani będziemy w hotelowcu w kolorowych 3-4 osobowych pokojach z umywalkami, łazienki są na korytarzu. Więcej informacji o ośrodku na stronie www.lucznica.org.pl.
Warsztat realizowany jest w ramach I okresu projektowego pn. „Zielone światło dla aktywnego rozwoju osób głuchoniewidomych III” współfinansowanego ze środków PFRON.
Wpłata własna od uczestnika wynosi 200 zł. Nie dotyczy ona tłumaczy przewodników, tłumaczy języka migowego i wolontariuszy.
Informujemy, że nie zwracamy kosztów podróży.
1 września (piątek) możliwy jest wyjazd autokarem sprzed biura TPG w Warszawie, ul. Deotymy 41. Zapewniamy również transport powrotny z ośrodka w Łucznicy do Warszawy w dniu 13 września 2017 r.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o odsyłanie formularzy zgłoszeniowych z dopiskiem „warsztaty arte 2017” do 24 lipca 2017 roku (liczy się data wpływu) w wersji:
  • papierowej na adres biura TPG: ul. Deotymy 41, 01-441 Warszawa lub
  • elektronicznej na maila: warsztaty@tpg.org.pl oraz do wiadomości swojego Pełnomocnika Jednostki Wojewódzkiej.
Zgłoszenie musi zawierać oświadczenie, iż w przypadku zakwalifikowania na Warsztaty – uczestnik zobowiązuje się do stosowania Regulaminu uczestnictwa w warsztatach, który stanowi załącznik do niniejszego Zaproszenia.
Zgłoszenia nie zawierające tego oświadczenia – nie będą rozpatrywane.
Przyjmujemy także zgłoszenia od tłumaczy-przewodników, tłumaczy języka migowego i wolontariuszy na adres: warsztaty@tpg.org.pl oraz do wiadomości pełnomocnika i koordynatora wolontariatu swojej Jednostki Wojewódzkiej, w temacie – „warsztaty arte 2017”.
Serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenie na warsztaty arteterapeutyczne 2017
Regulamin uczestnictwa w warsztatach
Zaproszenie na warsztaty arteterapeutyczne 2017

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz